Ubezpieczenie Assistance WARTA

Warto zadbać o pomoc w podróżyKłopoty na drodze zdarzają się nawet najbardziej ostrożnym. Wystarczy wzmożony ruch czy chwila obniżonej koncentracji. Samochód również może sprawić nam nieprzyjemną niespodziankę. Przebita opona, rozładowany akumulator, brak paliwa w baku czy większa awaria samochodu – takie sytuacje zdarzają się wielu kierowcom. Dlatego, nawet doskonały kierowca, powinien zadbać o dobre ubezpieczenie, które zaoszczędzi sporo nerwów w razie nieprzewidzianych zdarzeń w podróży.

Ważna wygoda

Z naszych obserwacji wynika, że dla właścicieli samochodów gwarancja wypłaty za rozbity samochód to już za mało. Klienci szukają dzisiaj rozwiązań, które ułatwią im życie w razie kłopotów. Dlatego każdy kierowca kupujący polisę na samochód osobowy w Warcie (nawet samo OC) jest objęty podstawowym pakietem assistance działającym 24 godziny na dobę. Gwarantuje on, że Warta nie zostawi klienta w potrzebie i pomoże mu w razie kłopotów bez względu, czy jest sprawcą, czy poszkodowanym w wypadku. Wystarczy zadzwonić z miejsca zdarzenia a konsultant krok po kroku podpowie, co należy zrobić w danej sytuacji oraz gdzie w okolicy znajduje się sprawdzony warsztat współpracujący z Wartą lub parking strzeżony. Jeśli to konieczne, zorganizuje na koszt Warty holowanie auta do 100 km. Kierowcy, którzy wykupią szerszy wariant ubezpieczenia assistance mogą liczyć na jeszcze więcej korzyści.

Wybierając ubezpieczenie assistance warto pamiętać że:
  • W przypadku wybranych produktów kierowca ma możliwość dokupienia bogatszego pakietu assistance do samej polisy OC, bez rozszerzenia jej o ubezpieczenie autocasco. Tak jest m.in. w przypadku wariantu Moto-Assistance Złoty+ w Warcie. Zapewnia on m.in. pomoc nie tylko w razie wypadku, ale również awarii, kradzieży czy innych zdarzeń losowych bez względu na odległość od domu. Co więcej klient może skorzystać z wynajmu samochodu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet przez 10 dni, a w razie awarii - 5 dni. 
  • Jadąc za granicę pamiętajmy o wysokich limitach holowania liczonych w kilometrach. Dla przykładu w produkcie Warta Moto-Assistance Platynowy wynosi on aż 1200 km. Pozwoli on na sprowadzenie auta do Polski z np. Florencji, Paryża czy Moskwy. Natomiast w przypadku zdarzeń powstałych na terenie Polski osoby mające polisę w Warcie, mogą liczyć na holowanie bez limitu kilometrów. 
  • Wybierz ubezpieczenie gwarantujące samochód zastępczy bez warunku unieruchomienia. W ramach produktów assistance Warta oferuje swoim klientom samochód zastępczy po wypadku lub kolizji bez warunku jego unieruchomienia. Oznacza to, że jeżeli pojazd ma np. uszkodzony błotnik lub zarysowane drzwi wymagające lakierowania, klient może korzystać z wynajętego auta nawet do 10 dni w zależności od wybranego wariantu. 
  • Ubezpieczenie assistance w Warcie może być również przydatne w sytuacjach, które zdarzają się pod domem, np. ​rozładowany akumulator, brak paliwa, zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie czy uszkodzona opona. Pomoc w takich sytuacjach jest realizowana bardzo szybko – w mieście czas oczekiwania na pomoc drogową to około 30 minut.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 
Zapraszamy do naszego BIURA w Koluszkach lub Jeżowie