OC HDI

Oferujemy ubezpieczenie OC komunikacyjne w dwóch wariantach: zwykłe OC i Pakiet OC Turbo.

Pakiet OC Turbo to oferta dla tych, dla których oprócz ceny, liczy się też praktyczna użyteczność ubezpieczenia. W tym pakiecie dostaniesz w cenie: gwarancję pomocy w razie wypadku i pewność utrzymania zniżek mimo szkody.

Gwarancja utrzymania zniżek mimo szkody

Jeśli jesteś nowym klientem, to w pierwszym roku dostajesz gwarancję utrzymania zniżek, nawet jeśli spowodujesz szkodę do 2 tys. zł. Jeśli w ciągu roku nie zdarzy Ci się wypadek i będziesz przedłużał u nas umowę na kolejny okres zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu.

Jeśli jesteś już naszym klientem i w poprzednim roku nie spowodowałeś szkody, przedłuż umowę, a zagwarantujemy Ci ochronę zniżek po szkodzie bez limitu. Dlatego warto z nami być dłużej!

Pomoc w razie problemów

W cenie Pakietu OC Turbo oferujemy Assistance Standard. Dzięki niemu w razie wypadku wystarczy do nas zadzwonić, a nasi konsultanci spokojnie wyjaśnią krok po kroku, co należy zrobić po wypadku. Dodatkowo szybko zorganizują holowanie Twojego auta do 100 km. Tylko w tym pakiecie za niewielką dopłatą możesz mieć assistance w wariancie Złotym. Gwarantuje on m.in. holowanie do 200 km w kraju i za granicą w razie wypadku, awarii i innych zdarzeń losowych czy samochód zastępczy po wypadku lub kradzieży do 5 dni.

Zabezpieczenie rodziny

Tylko do Pakietu OC Turbo możesz dokupić w atrakcyjnej cenie NNW Bezpieczna Rodzina. Gwarantuje ono gwarantujące wypłatę bardzo wysokich kwot w razie śmierci kierowcy w wypadku komunikacyjnym. Za 29 zł rocznie gwarantujemy wypłatę 100 tys. zł, a za 49 zł - 150 tys. zł. Do pakietu OC Turbo proponujemy też tradycyjne NNW na sumę 5,10,15 lub 30 tys. zł obejmujące wszystkich pasażerów.

Jeśli więc jesteś głową rodziny i spotka Cię nieszczęście w czasie kierowania samochodem, Twoja rodzina może otrzymać nawet 180 tys. zł odszkodowania. I to wszystko za niewielką roczną składkę.

Ponieważ stali klienci zyskują więcej, przedłużając Pakiet OC Turbo na kolejny rok podwyższymy sumę ubezpieczenia tradycyjnego NNW bez dodatkowych opłat.

Opcje dodatkowe

Dodatkowo, oprócz wyżej wymienionych, do Pakietu OC Turbo możesz dokupić wiele innych atrakcyjnych opcji, w tym:

HDI Ekstra 2000 - czyli ubezpieczenie gwarantujące wypłatę 2 tys. zł w razie kradzieży samochodu

HDI Opony - zapewniające wymianę koła w razie przebicia opony

HDI Szyby - dzięki któremu szybko i bezgotówkowo naprawisz lub wymienisz uszkodzoną szybę.

Jeśli nie interesują Cię żadne opcje poprawiające bezpieczeństwo Twojej rodziny czy Twoją wygodę, możesz wybrać zwykły Pakiet OC. Tu Assistance Standard oraz NNW z sumą ubezpieczenia na 5 tys. zł są dodatkowo płatne.

Pamiętaj! Wybierając zwykły Pakiet OC nie będziesz mógł przy przedłużeniu umowy skorzystać z dodatkowych opcji dostępnych tylko dla kupujących Pakiet OC Turbo.

Zapytaj naszego agenta o szczegóły.

Źródło: HDI